آخرین اخبار
تاریخ نشر : 1399-09-18 08:44:32 کد خبر : 545738 بازدید : بازخورد ها : 0

چهارمین مجمع سلامت اجتماعى شهرستان و ارائه گزارش سالیانه مجمع صبح امروز با حضور فرماندار قائم شهر برگزار شد‌.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ارطه، یحیی یوسف پور با بیان اینکه، بهداشت همیشه اصل و مقدم بر درمان بوده و همه دستگاه های اجرایی باید به انجام اقدامات پیشگیرانه کمک و مردم نیز در حوزه سلامت مشارکت کنند، گفت: بحث سلامت بحث منفرد و مجرد نیست و همه حوزه ها باید حضور پیدا کنند و اگر توقع داشته باشیم دولت به تنهایی در این بخش باشد خیلی توفیق نداریم.

وی در ادامه عنوان کرد: مهمترين هدف مجمع سلامت استفاده از خرد جمعى در حوزه سلامت است و بايد با استفاده از توان اعضاى مجمع و علاقه مندان به حوزه سلامت، مسئله يابى نموده و سپس نسبت به حل و فصل و پيگيرى آن اقدام کرد.

فرماندار قائم شهر ادامه داد: مشارکت همه بخش ها ما را در خدمت رسانی بهتر کمک می کند و ما سعی داریم از ظرفیت های مردم نیکوکار و خیراندیش شهرستان در این امر کمک بگیریم.

یوسف پور بیان داشت: در یکسال اخیر مهمترين مسئله در حوزه سلامت، بحران کرونا ویروس بوده و در اين مسير و برهه حساس، مردم و خیرین پای کار آمدند و با همدلی و همراهی دستگیر حوزه سلامت و درمان شدند.

نماینده عالی دولت در شهرستان با اشاره به خرید مخزن اکسیژن ساز توسط خیرین برای بیمارستان رازی، تاکید کرد: هنوز کمبودهایی وجود دارد و در تلاشیم با همراهی مردم خیراندیش آنها را برطرف کنیم.

در این جلسه، مهندس حبیب الله قاسمی #شهردار_ارطه ، با اهدا لوح از سوی فرماندار قائم شهر و مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان ، مورد تقدیر قرار گرفت.

در بخشی از این تقدیرنامه آمده است : این لوح تقدیر به پاس همکاری و تلاش خالصانه شما در راستای تحقق اهداف عالیه سلامت و خدمات ارزنده جنابعالی در بحران همه گیری بیماری کووید ۱۹ (ویروس کرونا) به مناسبت برگزاری چهارمین مجمع سلامت شهرستان قائم‌شهر تقدیم می گردد.

                                      

                                     

                                     

                                      

 

بازخورد ها (0)

ارسال بازخورد

اوقات شرعی

نظر سنجی

نظر سنجی وجود ندارد

پیوند های مرتبط