آخرین اخبار
تاریخ نشر : 1397-08-09 08:31:15 کد خبر : 522139 بازدید : 1382 بازخورد ها : 0

مهندس حبیب اله قاسمی شهردار ارطه : زیرساختهای روستایی و انتظارات شهری ، مهمترین مشکل شهر جوان ارطه است. به گزارش روابط عمومی شهرداری ارطه ، مهندس محمدی تاکامی مدیرکل دفتر امور شهری و شوراها استانداری مازندران ، عصر روز پنحشنبه 96/11/5 با حضور در شهرداری ارطه ، با شهردار جوان و اعضای شورای ...

 مهندس حبیب اله قاسمی شهردار ارطه : زیرساختهای روستایی و انتظارات شهری ، مهمترین مشکل شهر جوان ارطه است.

 به گزارش روابط عمومی شهرداری ارطه ، مهندس محمدی تاکامی مدیرکل دفتر امور شهری و شوراها استانداری مازندران ، عصر روز پنحشنبه 96/11/5 با حضور در شهرداری ارطه ، با شهردار جوان و اعضای شورای اسلامی شهر ارطه دیدار کرد.

 در این نشست صمیمانه ، مهندس محمدی تاکامی ، ضمن تقدیر و تشکر از خدمات شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر دوره پنجم در این مدت کوتاه سپری شده از آغاز فعالیت ، بر ضرورت نگاه ویژه به شهرهای تازه تاسیس از سوی دستگاههای اجرایی تاکید کرد.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراها استانداری با اشاره به جمعیت بالغ بر11 هزار نفری و وسعت بیش از 700 هکتاری شهر ارطه ، خاطر نشان کرد : از طریق پیگیری و رایزنی با مسئولان استان و سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور ، ان شااله در آینده نزدیک شاهد تحولاتی در زمینه نیروی انسانی ، تجهیزات عمرانی و ایمنی ، اصلاح تعرفه های مربوط به نظام مهندسی جهت تسهیل خدمات دهی به شهروندان خواهیم بود.

 مهندس حبیب اله قاسمی شهردار ارطه نیز در این دیدار ، ضمن ارائه گزارشی از عملکرد 3 ماهه شهرداری از جمله اخذ مجوز 10 عدد تاکسی درون شهری ، دریافت 20 باکس جمع آوری زباله از شهرداری تهران ، پاکسازی و بهسازی معابر سطح شهر ، تکمیل فاز 1 ساختمان آتش نشانی ، بهسازی و احداث بوستان چشمه ابوخیل ، ادامه احداث بلوار و ایجاد فضای سبز و روشنایی رفیوژ ورودی قادیکلا تا ایستگاه تاکسی و همچنین پیرتکیه تا میدان شهدا ، از حمایت ها و پشتیبانی های رییس و اعضای شورای اسلامی شهر ارطه قدردانی کرد.

گفتنی است در این جلسه ، آقای سید علی  عمادی رییس شورای اسلامی شهر ارطه با بیان برخی از مشکلات و نارسایی ها در روند خدمت رسانی به شهروندان ، به موضوع عدم وجود حریم مصوب شهر نوپا ارطه ، معضلات بهداشتی موجود در سطح شهر و وجود بافتهای فرسوده اشاره کرد و از مسئولان ذیربط خواست به صورت فوری به این مسائل رسیدگی نمایند.

                             

بازخورد ها (0)

ارسال بازخورد

اوقات شرعی

نظر سنجی

نظر سنجی وجود ندارد

پیوند های مرتبط