آخرین اخبار
تاریخ نشر : 1399-08-07 08:16:32 کد خبر : 192489 بازدید : بازخورد ها : 0

دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ارطه و فرمانده منطقه انتظامی شهرستان قائم شهر با خانواده معزز شهید محمد تقی زاده

به مناسبت هفته نیروی انتظامی ، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ارطه و فرمانده منطقه انتظامی شهرستان قائم شهر با حضور در منزل سروان شهیدمحمد تقی زاده ، با خانواده آن شهید گرانقدر ملاقات نموده و از ایثارگری آن شهید تجلیل کردند.

در این دیدار مهندس حبیب الله قاسمی #شهردار_ارطه با بیان این مطلب که همه ما به شهدا بدهکاریم ، خاطر نشان ساخت : خدمت به مردم ، یکی از نشانه های حرکت در مسیر شهدا و ادامه راه نورانی آنان است.

شهردار ارطه با اشاره به سالروز شهادت شهید تقی زاده در روز ۱۲ فروردین " روز جمهوری اسلامی " ، افزود : خانواده های معظم شهدا برکت هر شهر و دیاری هستند.

سرهنگ خادمی فرمانده منطقه انتظامی قائم‌شهر نیز در این دیدار ، ضمن بیان مطالبی در خصوص خدمات این شهید و سایر نیروهای زحمتکش و جان بر کف نیروی انتظامی در سراسر کشور علی الخصوص در استان سیستان و بلوچستان ، امنیت کشور را مدیون و مرهون زحمات این عزیزان و سایر نیروهای نظامی و امنیتی دانست و بر ضرورت ادامه راه شهدا تاکید کرد.

فرمانده منطقه انتظامی قائم‌شهر ، هفته نیروی انتظامی را بهانه ای برای این دیدار و تجلیل از این شهید عنوان کرد و از صبوری خانواده شهید تقی زاده تقدیر نمود.

 

گفتنی است آقایان مرتضی آراسته رییس و هادی محمدی عضو شورای اسلامی شهر و مجتبی کاکویی سرپرست روابط عمومی شهرداری در این دیدار ، شهردار ارطه را همراهی نمودند.

 

                      

                        

                            

                        

 

بازخورد ها (0)

ارسال بازخورد

اوقات شرعی

نظر سنجی

نظر سنجی وجود ندارد

پیوند های مرتبط