آخرین اخبار
تاریخ نشر : 1397-09-27 10:49:45 کد خبر : 1545110912 بازدید : 833 بازخورد ها : 0

فرمانده سپاه ناحیه قائم شهر : بسیج ، متوقف در جنگ نیست بلکه پس از جنگ با تغییر رویکرد در حوزه های مختلف حضور فعال دارد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ارطه , فرمانده سپاه ناحیه قائم شهر با حضور در شهرداری ارطه ، از خدمات و نقش ارزنده شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ارطه در ترویج فرهنگ بسیجی و همکاری و مساعدت با حوزه امام رضا (ع) ، با اهدا لوح سپاس تقدیر نمود.

در این جلسه ، مهندس حبیب الله قاسمی شهردار ارطه ، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان گرانقدر ، پایگاههای مقاومت بسیج محلات و بخصوص حوزه مقاومت بسیج امام رضا (ع) را به عنوان همراه و یاریگر مدیریت شهری در عرصه خدمت رسانی به شهروندان نجیب ارطه برشمرد و تصریح کرد : شورای اسلامی شهر و اینجانب به عنوان خادم مردم در شهرداری ، با نگاه همدلانه با برادران سپاه و بسیج ، در همه زمینه ها در کنار آنان بوده و خود را جزیی از اقیانوس عظیم این نیروی وحدت بخش و وحدت آفرین می دانیم.

سرهنگ یعقوبی فرمانده سپاه قائم شهر نیز در این جلسه ، با تقدیر و تشکر از اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار ارطه افزود : رویکرد بسیج پس از جنگ تغییر کرده است ، لذا بسیج متوقف در جنگ نبوده است. ایشان ، تعامل با سایر دستگاهها را اولویت اصلی بسیج دانسته و ابراز داشت : در جاهایی که سایر دستگاهها با مشکلاتی مواجه می شوند ، حضور بسیج مشکل گشا و راهگشاست. سرهنگ یعقوبی در ادامه، آمادگی کامل نیروی مقاومت بسیج را جهت هرگونه همکاری با مجموعه شورای اسلامی شهر و شهرداری در خدمت رسانی به مردم شریف اعلام نمود.

در پایان این جلسه که فرمانده حوزه مقاومت امام رضا (ع) و فرماندهان پایگاههای مقاومت بسیج محلات حضور داشتند ، سرهنگ یعقوبی با اهدا لوح سپاس از مهندس حبیب الله قاسمی شهردار و آقایان سیدحسین ابوالحسنی رییس ، امید صادقی نائب رییس و سیدعلی عمادی ، هادی محمدی و مرتضی آراسته اعضای شورای اسلامی شهر ارطه تقدیر نمود.

 

                                     

                                     

                                     

                                     

                                     

                                     

                                     

 

بازخورد ها (0)

ارسال بازخورد

اوقات شرعی

نظر سنجی

نظر سنجی وجود ندارد

پیوند های مرتبط