آخرین اخبار
تاریخ نشر : 1397-08-05 08:39:40 کد خبر : 101965 بازدید : 1196 بازخورد ها : 0

به گزارش روابط عمومی شهرداری ارطه , متن پیام مهندس حبیب اله قاسمی به شرح ذیل است:

" والفجر و لیال عشر والشفع والوتر واللیل اذا یسر "

فجر انقلاب , دمیدن خورشید استقلال و آزادی است. امام خمینی (ره)

دهه فجر , مظهر شکوه و عظمت و فداکاری ملت ایران است. مقام معظم رهبری

فجر انقلاب , موسم آزادی ملت ستمدیده ایران از زنجیر استکبار , استعمار و استثمار است که مردی از سلاله پاک رسول الله (ص) رساترین فریاد و شیواترین انقلاب تاریخ را با تکیه بر ایمان و وحدت مردمانش رقم زد.

دهه فجر انقلاب اسلامی , برهه ای نورانی از تاریخ کهن این مرز و بوم است که امت اسلامی با رهبری مراد خویش , مسیر کشور را از خدمت به اجانب به حرکت در طریق استقلال و آزادی تغییر داد و با اقتدار به نظام جمهوری اسلامی ایران دست یافت.

انقلاب اسلامی ایران که به حق پیروزی خون بر شمشیر نام گرفت , "انفجار نوری بود" که درخشش آن امروز , مرزهای جغرافیایی ایران را درنوردید و در کشورهای مسلمان , موجب بیداری اسلامی و تقویت جبهه مقاومت در برابر رژیم هایی همچون صهیونیست غاصب و کودک کش و تروریستهای دون و کثیف شده است.

در آستانه 22 بهمن , لازم است عرض ارادت کنیم به آستان مقدس شهیدان گلگون کفن امام راحل عظیم الشان که عزت و پیروزی ما از خون پاک آنان است و به ساحت قدسی امام شهیدان , معمار کبیر انقلاب اسلامی نیز درود بیکران نثار کنیم.

بدون شک تقارن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با ایام فاطمیه , بهترین فرصت برای انتقال پیام های معنوی انقلاب است , چرا که مکتب ما علوی , فاطمی و حسینی است و ریشه این انقلاب برگرفته از سیره زهرای اطهر است. در واقع تقارن فاطمیه با دهه فجر , تقارن دو هویت منطبق بر هم است.

اینجانب ضمن گرامیداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و تجدید پیمان مجدد با آرمانهای امام خمینی (ره) و مقام عظمای ولایت , از همه شهروندان عزیز جهت شرکت در راهپیمایی 22 بهمن دعوت نموده و رجاء واثق دارد بنا به فرمایش مقام معظم رهبری , امسال شاهد " 22 بهمن تماشایی " خواهیم بود.

                                                                                                     حبیب اله قاسمی _ شهردار ارطه

بازخورد ها (0)

ارسال بازخورد

اوقات شرعی

نظر سنجی

نظر سنجی وجود ندارد

پیوند های مرتبط